ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Polanica Zdrój powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Co warto zobaczyć w Karpaczu - atrakcje Karpacza warto zobaczyć

Co warto zobaczyć w Karpaczu [803]

Karpacz jest miastem zlokalizowanym w dolinie górskiej, dlatego wybierając się tam powinniśmy być przygotowani na bardzo wiele atrakcji. rozrywka w Karpaczu jest bardzo dobrze rozwinięta, a oferta jest przygotowana w taki sposób, że zadowoli nawet najbardziej wymagającego przyjezdnego oraz mieszkańca.
W Karpaczu znajduje się wiele miejsc i obiektów, które są obowiązkowe na liście każdego turysty. Do tego typu miejsc z pewnością możemy zaliczyć Kościół Wang, który jest jedynym takim obiektem architektonicznym w Polsce. Takie Kościoły znajdują się jeszcze między innymi na terenie Norwegii. Atrakcje Karpacza są na tyle bogate, że na pewno zadowolą zarówno osoby dorosłe, jak i najmłodsze pociechy. Wszyscy niezależnie od wieku mogą korzystać z wyciągów narciarskim, które mają różny stopień trudności, dlatego nawet początkujący amatorzy sportów zimowych poczują się bezpiecznie i swobodnie. Będąc w Karpaczu warto wybrać się na tor saneczkowy, który jest do dyspozycji gości przez cały rok.
Zimą odbywają się tam zjazdy na sankach, natomiast latem sanki są zastępowane specjalnymi wózkami, które mogą osiągać prędkość wynoszącą nawet 35 km na godzinę. Karpacz posiada też bogatą ofertę kulturalną. Do najpopularniejszych obiektów można zaliczyć muzeum sportu oraz muzeum zabawek. Na terenie miasta zlokalizowany jest też dom kultury, w których odbywają się różnego rodzaju zajęcia, między innymi lekcje tańca, śpiewu czy też zajęcia aktorskie. Warto wybrać się też pieszo po przygotowanych szlakach, tak by poznać karpacz z każdej strony.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 27 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.033 sek.